بهترین دکتر جراح ابدومینوپلاستی در تهران – معرفی بهترین جراح زیبایی شکم

بهترین دکتر جراح ابدومینوپلاستی در تهران - معرفی بهترین جراح زیبایی شکم

افراد بسیاری در سراسر دنیا دچار مشکلات اضافه وزن و چاقی در ناحیه شکم هستند؛ برای لاغری شکم و رفع چربی های تجمع یافته در این ناحیه، روش های درمانی مختلفی وجود دارد که از شناخته شده ترین آن ها می توان به ابدومینوپلاستی اشاره کرد.

دستیابی به اندام زیبا و پوستی صاف و شفاف از خواسته ها و انتظارات مشترک در میان همه انسان ها می باشد. جراحی به روش ابدومینوپلاستی می تواند این خواسته را تحقق ببخشد اما به شرطی که توسط بهترین دکتر جراح ابدومینوپلاستی در تهران انجام شود.

ابدومینوپلاستی که تحت عنوان عمل زیبایی شکم نیز شناخته می شود، از جراحی های زیبایی می باشد که توسط جراحان پلاستیک انجام می شود و هدف از آن حذف چربی ها و پوست های اضافه و آویزان شکم و در نهایت سفت کردن عضلات شکم است.

بنابراین هدف از این عمل زیبایی بازیابی بافت ماهیچه ای و عضله ای شکم و ایجاد شکمی صاف و سفت است. با توجه به وضعیت بیمار بهترین دکتر جراح ابدومینوپلاستی در تهران از روش و انواع مناسب این عمل زیبایی برای بهبود او استفاده می کند.

در ادامه این مقاله با تاپ کلینیک همراه باشید تا ضمن کسب اطلاعات بیشتر پیرامون عمل زیبایی ابدومینوپلاستی، با ویژگی های بهترین جراح در این زمینه نیز آشنا شویم.

ابدومینوپلاستی چیست؟

ابدومینوپلاستی یک روش جراحی شکم به روش باز می باشد که هدف از آن بهبود ناحیه شکم و پهلو و از بین بردن چربی های اضافه در ناحیه تحتانی معده، زیرشکم، پایین پهلوها و ناحیه کمر برای رسیدن به اندامی ایده آل می باشد.

در این عمل بر خلاف دیگر جراحی های لاغری موضعی، پوست اضافی در ناحیه شکم نیز رفع می گردد.

ابدومینوپلاستی چیست؟

در این روش، پزشک در قسمت زیرین و تحتانی شکم یعنی در بالای ناحیه تناسلی تا کناره های پهلو، برشی را ایجاد می کند تا بتواند چربی های اضافه شکم و پهلوها را از این قسمت ها خارج کند؛ در نهایت نیز پوست شل و آویزان شده را نیز از همین قسمت بر می دارد که نتیجه آن شکمی صاف و سفت بدون برآمدگی و چین خوردگی است.

ابدومینوپلاستی با لیپوساکشن تفاوت دارد؛ با اینکه هر دو روش به منظور از بین بردن چربی های اضافه شکم و پهلو انجام می شود، اما لیپوساکشن صرفا چربی ها را از بین می برد و هدف از آن ترمیم عضلات شکمی نیست و ممکن است بیمار پس از عمل، افتادگی پوست را تجربه کند که این مشکل در ابدومینوپلاستی حل شده است و پس از این عمل فرم و ظاهر شکم تغییر می کند چراکه ماهیچه های ناحیه شکم سفت تر می شوند.

بهترین دکتر جراح ابدومینوپلاستی در تهران ، این عمل را به چه کسانی توصیه می کند؟

 • افرادی که به یکباره وزن زیادی کم کرده اند و پوست آن ها در ناحیه شکم و پهلو شل شده و به عبارتی دچار افتادگی پوست شده اند.
 • زنان بارداری که پس از زایمان، پوست شکمشان از حالت کشیدگی رها شده و شل و آویزان است.
 • کسانی که در ناحیه شکم دارای چین خوردگی و تاخوردگی هستند.
 • ناف در حالت کلی دارای شکل طبیعی گرد و بیضی شکل است؛ افرادی که در دور ناف خود پوست اضافه داشته باشند، می توانند با عمل ابدومینوپلاستی این حالت غیرطبیعی و نازیبا را برطرف کنند.

بنابراین افرادی که از نظر فیزیکی سالم هستند و وزن ثابتی دارند و مایل به کاهش وزن نیز نیستند، می توانند با انجام عمل زیبایی ابدومینوپلاستی توسط بهترین دکتر جراح ابدومینوپلاستی در تهران اعتماد به نفس از دست رفته خود را بهبود ببخشند.

توجه داشته باشید که عمل زیبایی ابدومینوپلاستی و یا تامی تاک، از عمل های لاغری برای کاهش وزن نیست و برای افرادی که هدف آن ها از این عمل کاهش وزن است، توصیه نمی شود.

بهترین دکتر جراح ابدومینوپلاستی در تهران ، این عمل را به چه کسانی توصیه می کند؟

ویژگی های بهترین دکتر جراح ابدومینوپلاستی در تهران

برای اینکه از جراحی زیبایی شکم، ابدومینوپلاستی نتیجه مطلوب را کسب کنید، باید بهترین دکتر جراح ابدومینوپلاستی در تهران را شناسایی کنید و اینکار را به او بسپارید.

از ویژگی های بهترین دکتر جراح ابدومینوپلاستی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بهترین جراح ابدومینوپلاستی دارای تبحر و مهارت بسیار زیادی در جراحی زیبایی شکم است و دوره های آموزش خود را در بهترین مراکز گذرانده است.
 • جراحان پلاستیک معتبر، زیرنظر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی فعالیت می کنند و دارای جواز و پروانه کسب هستند.
 • بهترین جراح قبل از انجام این عمل زیبایی، بهترین و دقیق ترین مشاوره را درباره عمل جراحی و نتیجه آن به بیماران خود می دهد و سعی می کند با آرامش و حوصله و همینطور صداقت کامل به بیماران خود پاسخ دهد.
 • بهترین دکتر جراح ابدومینوپلاستی در تهران سعی می کند، بیمار را به تناسب وضعیت و شرایطی که دارد، راهنمایی کند واگر او گزینه مناسبی برای این عمل جراحی نبود، او را آگاه سازد.
  در واقع هدف او سلامتی و بهبودی بیمار بدون در نظر گرفتن جنبه های مالی است. آن ها سعی می کنند قبل از ابدومینوپلاستی، بیمار را از خطرات احتمالی این عمل مطلع کنند.
 • جراحان حرفه ای ابدومینوپلاستی، پس از انجام عمل جراحی نیز در جلسات متعدد بیماران خود را معاینه می کنند و از سلامت جسمی و وضعیت بدنی او اطمینان حاصل می کنند. ضمن اینکه سعی می کنند قبل و بعد از این عمل جراحی بیماران خود را راهنمایی نمایند.
 • بهترین جراح ابدومینوپلاستی برای انجام جراحی های خود از دستگاه های به روز و پیشرفته و همینطور لوازم استریل و پاکیزه استفاده می کند.
 • معمولا جراحان باتجربه و کاربلد نمونه کارهای موفق بسیاری در رزومه خود دارند.

چگونه بهترین دکتر جراح ابدومینوپلاستی در تهران را انتخاب کنیم؟

برای بسیاری از افراد این سوال وجود دارد که چگونه می توانیم بهترین دکتر جراح ابدومینوپلاستی در تهران را شناسایی کنیم و حل مشکل را به او بسپاریم.

شما می توانید در قدم اول از شبکه های اجتماعی، جست و جو را آغاز کنید و سعی کنید اینگونه نمونه کارهای پزشکان را به صورت آنلاین بررسی نمایید. فضای آنلاین این امکان را فراهم کرده است که افراد بتوانند با پزشک و دیگر بیماران ارتباط برقرار کنند و نمونه کارهای پزشک را مشاهده کنند.

شما عزیزان می توانید به صورت حضوری به مطب پزشک منتخب خود مراجعه کنید و اینگونه نمونه کارهای حضوری او را بررسی کنید؛ با بیماران صحبت کنید تا از میزان رضایت مندی آن ها مطلع گردید.

همینطور در جلسات مشاوره با پزشک منتخب خود شرکت کنید و از او مشاوره دریافت کنید و انتظارات خود را با او مطرح نمایید.

ویژگی های بهترین دکتر جراح ابدومینوپلاستی در تهران

اقدامات لازم قبل از جراحی ابدومینوپلاستی

برای کسب آمادگی جهت انجام عمل زیبایی ابدومینوپلاستی، لازم است همانند دیگر جراحی ها اقداماتی را انجام دهید تا پس از عمل روند بهبودی و سلامتی شما با سرعت بیشتری پیش برود.

از مهم ترین اقدامات قبل از عمل جراحی ابدومینوپلاستی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • چندین جلسه از بهترین دکتر جراح ابدومینوپلاستی در تهران مشاوره دریافت کنید.
 • به مدت 4 الی 6 هفته از پرداختن به ورزش ها و فعالیت های شدید، بپرهیزید.
 • به منظور کشیدگی بیشتر ماهیچه های شکمی بهتر است این عمل را زمانی که قصد بارداری و فرزند آوری ندارید، انجام دهید.
 • از مصرف دخانیات به مدت دو هفته قبل از جراحی بپرهیزید.
 • به وعده های غدایی خود توجه داشته باشید؛ چراکه تغذیه نامناسب می تواند روند بهبودی شما را به تاخیر بیاندازد. از رژیم های سخت قبل از عمل اجتناب کنید.
 • در صورتی که دارویی مصرف می کنید، لیست آن را در اختیار پزشک خود قرار دهید.
 • به مدت یک هفته قبل از عمل، داروهای انعقاد خون همچون آسپرین را مصرف نکنید.
 • روز قبل از عمل به حمام بروید و موهای ناحیه شکم، پهلو و زیر شکم را اصلاح کنید.
 • برای این عمل باید ناشنا باشید و به مدت 10 ساعت چیزی نخورید.

مراقبت های بعد از ابدومینوپلاستی

از مهم ترین مراقبت های بعد از ابدومینوپلاستی که روند بهبودی شما را سرعت می بخشد، موارد زیر هستند:

 • حداقل به مدت هفت روز بعد از جراحی استراحت کنید.
 • روز بعد از عمل به آرامی قدم بزنید تا خونابه ها تخلیه شوند.
 • در هنگام استراحت سر خود را بالاتر از بدنتان قرار دهید؛ توصیه می شود زانوهای خود را در حالت خمیده نگه دارید.
 • در هنگام نشستن به حالت نیمه نشسته باشید تا به شکم شما فشاری وارد نشود.
 • ورم و التهاب بعد از عمل طبیعی است و با استراحت کردن به مرور کم می شود.
 • برای کاهش التهاب سعی کنید مایعات و آبمیوه مصرف کنید.
 • در صورتی که احساس درد دارید، از مسکن هایی که بهترین دکتر جراح ابدومینوپلاستی در تهران تجویز کرده است، مصرف کنید.
 • از غذاهای ملین و سبزیجات استفاده کنید تا پس از عمل دچار یبوست نشوید.
 • حداقل به مدت سه ماه بعد از عمل از مصرف سیگار بپرهیزید.
 • پس از جدا کردن لوله های درن توسط پزشک، می توانید به حمام بروید.
 • تا رسیدن به بهبودی کامل از پرداختن به فعالیت های سنگین و ورزش های سخت خودداری کنید.

ویژگی های بهترین دکتر جراح ابدومینوپلاستی در تهران

سخن آخر

انتخاب بهترین دکتر جراح ابدومینوپلاستی در تهران بسیار مهم است تا پس از عمل دچار عوارض جبران ناپذیری نشوید و به سلامتی شما آسیبی وارد نشود. بنابراین در انتخاب پزشک سعی کنید به سوابق پژوهشی او توجه داشته باشید و همینطور تعداد عمل های موفقیت آمیز او را بررسی نمایید.

پزشکان فعال در مجموعه تاپ کلینیک، از مجرب ترین جراحان پلاستیک در کشور هستند که با انتخاب آن ها می توانید خطرات و عوارض احتمالی جراحی زیبایی شکم را به حداقل برسانید.

شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ما در اینستاگرام، تلگرام، واتس اپ و یا تماس با شماره 09394216199 از مشاوره و راهنمایی رایگان ما بهره مند شوید.

سوالات متداول

آیا جای زخم ناشی از ابدومینوپلاستی برای همیشه ماندگار است؟

مراقبت از جای زخم تا یک سال الزامی است و افراد با استفاده از کرم های ترمیم کننده، می توانند به بهبود جای زخم ناشی از عمل زیبایی ابدومینوپلاستی کمک کنند.

آیا نتایج حاصل از ابدومینوپلاستی برای همیشه باقی می ماند؟

برای اینکه نتایج حاصل از ابدومینوپلاستی برای همیشه باقی بماند، لازم است فرد مراقبت های لازم را داشته باشد؛ به طوری که با پیروی از یک رژیم غذایی سالم و ورزش کردن، تناسب اندام خود را حفظ نماید.

ابدومینوپلاستیدکتر فرشاد مختاری نژادمشاهده نوشته ها

دکتر فرشاد مختاری نژاد

تخصص جراحی عمومی - دکترای حرفه‌ای پزشکی | محتوای فوق زیرنظر دکتر فرشاد مختاری نژاد متخصص جراحی عمومی و دکترای حرفه ای پزشکی با شماره نظام پزشکی: 109793 نگاشته شده است. درباره ما - فیس بوک - اینستاگرام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره با دکتر: ۰۹۳۹۴۲۱۶۱۹۹