عمل زیبایی بینی بازیگران خارجی

عالی به نظر رسیدن برای یک بازیگر مهم است. بیشتر ستارگان قبل از شروع فعالیت هنری خودشان، رینوپلاستی را انجام داده اند.

همانطور که می دانید بیشتر بازیگران طی سال ها فعالیت هنری صورتشان تغییر نکرده است و هیچ خطوط یا علائم پیری ندارند چرا که جدا از عمل زیبایی بینی، یک سری عمل های دیگر نیز انجام داده اند. در ادامه این مقاله به بررسی عمل بینی بازگران خارجی معروف خواهیم پرداخت، با ما همراه باشید.

جهت دریافت مشاوره رایگان و رزرو وقت از تاپ کلینیک از طریق شماره زیر با ما در ارتباط باشید.

09394216199

عمل بینی بازیگران زن هالیوود

برخی از عمل های زیبایی که بازیگران انجام داده اند غیر قابل تشخیص است اما با این عمل ها تغییرات اساسی داشته اند. یکی از این عمل ها رینوپلاستی است.

در ادامه به بررسی عمل زیبایی بینی بازیگران مشهور خارجی می پردازیم.

کیم کاردشیان

کیم کاردشیان با افزایش سن زیباتر شده است و این دلیلی بر جراحی های مکرر او است. با نگاهی به عکس های قبل و بعد او می توانید تغییر شکل بینی او را ببینید.

عمل بینی کیم کاردشیان

نیکل کیدمن

نیکل کیدمن برای به هدف زیبایی طبیعی دو بار روی بینی خود عمل انجام داده است. در عمل وی نوک بینی تیزتر و کوتاه تر شده و پره های بین نیز کوچک تر شده است.

جراحی بینی بازیگران زن

ناتالی‌ پورتمن

عمل بینی ناتالی پورتمن بسیار نامحسوس است. جراح کاملا ماهرانه بینی وی را عمل کرده است. در این عمل تنها نوک بینی او کوچک تر شده است.

رینوپلاستی بازیگران زن

كیت وینسلت

کیت وینسلت برای بازی در فیلم تایتانیک کمی بینی خود را کوچک کرد. تنها عمل بزرگی که این بازیگر داشته است عمل رینوپلاستی است.

رینوپلاستی بازیگران مشهور

كامرون دیاز

کامرون دیاز  به دلیل مشکلات تنفسی دو بار بینی خود را عمل کرده است. طی این جراحی سوراخ های بینی او باریک تر وکوچک تر شد.

در نتیجه این جراحی بینی او کوچک تر شد و مصنوعی به نظر می رسید به همین دلیل برای بار دوم این عمل را انجام داد اما کوچک تر شد.

رینوپلاستی بازیگران زن

عمل بینی بازیگران مرد هالیوود

تنها بانوان به سمت عمل بینی نمی روند بلکه این عمل بین بازیگران مرد نیز شایع است. البته عمل رینوپلاستی آن ها به گونه ای است که تغییرات زیادی را در چهره شان احساس نمی کنید.

بازیگرانی که عمل بینی انجام داده اند به شرح زیر است:

تام كروز

تام کروز در دوران نوجوانی عمل بینی را انجام داد و این یک پله برای او در دنیای هالیوود بود.

جراحی بینی تام کروز فانتزی نیست و به گونه ای عمل شده است که چهره مردانه اش را حفظ کند. در این عمل تیغه بینی باریک تر و نوک بینی کوچک تر شده است.

عمل بینی بازیگران زک افران

عمل بینی زک افزان نامحسوس است و شما با دقت به عکس های قدیمی او می توانید متوجه تغییرات چهره وی شوید.

رینوپلاستی بازیگران هالیوود

رایان گاسلینگ

رایان گالسینگ پیشینه زیادی در بازی دارد. چهره او تغییرات زیادی کرده است و با دیدن عکس های قبل و بعد او می توانید این تغییرات را ببینید. بینی او در ابتدای فعالیتش بسیار بزرگ بود که امروزه آن را عمل کرده است.

رینوپلاستی ستارگان

رابرت پتینسون

رابرت پتینسون در طول سال ها فعالیت هنری اش بسیار تغییر کرده است. او نیز بینی خود را عمل کرده است هر چند چهره او بدون این عمل نیز می درخشد.

جراحی بینی بازیگران هالیوود

اشتون کوچر

بینی اشتون کوچر بعد از آلبومش  “That 70s Show” تغییرات زیادی داشته است. او عمل بینی خود را انکار می کند. اما با دیدن عکس های قبل و بعد او متوجه تغییرات بینی وی خواهید شد.

عمل بینی بازیگران مرد

پاتریک دمپسی

عمل بینی پاتریک دمسی نیز به صورت نامحسوس است و با چهره او هم خوانی دارد. در این عمل، بینی او باریک تر شده است و ظاهری طبیعی دارد.

رینوپلاستی هنرپیشه ها

توصیه جراحان تاپ کلینیک

همانگونه که در این مطلب ذکر کردیم بیشتر بازیگران معروف دنبال ظاهری طبیعی بوده اند. عمل بینی این بازیگران به گونه ای بوده است که چهرشان زیاد تغییر نکند و تنها عیب آن برطرف شود.

در عمل رینوپلاستی جراح ابتدا با توجه به خطوط چهره شما و بررسی نوع بینی سعی می کند بهترین بینی که با فرم صورتتان هم خوانی دارد را انجام دهد.

ناگفته نماند که بیشتر افراد می خواهند بینی شبیه هنرپیشگان داشته باشند. این امر کمی غیر منطقی است.

چرا که این بازیگران سعی کرده اند بینی شان طبیعی به نظر برسد و اینکه نوع فرم بینی آن ها به خطوط صورت خودشان هم خوانی دارد و شما تا وقتی که چهره ای شبیه آن ها نداشته باشید نمی توانید دقیق فرم بینی آن ها را داشته باشید.

جمع بندی

 در این مقاله راجب جراحی بینی بازیگران معروف خارجی صحبت کردیم، توجه داشته باشید که جراحی بینی یکی از جراحی های بسیار حساس است که حتما باید در یک مرکز زیبایی درمانی معتبر و به دست جراح متخصص انجام بگیرد تا از بروز عوارض نامطلوب پس از جراحی جلوگیری شود.

شما می توانید جراحی بینی خودتان را به دست جراحان ما در تاپ کلینیک بسپارید و مطمئن باشید که بینی شما، به بهترین و جدید ترین شیوه جراحی خواهد شد.

همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد عمل بینی و یا سایر جراحی های زیبایی می توانید با مشاوران متخصص ما در حوزه جراحی های زیبایی در مرکز مشاوره تاپ کلینیک تماس گرفته و سوالات و ابهامات خود را در این مورد حل کنید و از خدمات مشاوره رایگان ما نیز بهرمند شوید.

09394216199

سوالات متداول

آیا می توانم بینی ام را شکل بازیگر مورد علاقه ام عمل کنم؟

در صورتی می توانید بینی تان را شبیه بازیگر مورد علاقه تان کنید که نوع بینی و فرم صورتتان شبیه او باشد.

چرا جراحی بینی بازیگران تاثیر زیادی در چهره آنان نداشته است؟

چون این بازیگران دنبال چهره طبیعی هستند و عمل بینی آنان نامحسوس است.

بهترین نوع فرم بینی برای من چیست؟

جراح با توجه به نوع بینی و خطوط چهرتان بهترین فرم بینی را برای شما ترسیم می کند.

رینوپلاستیدکتر فرشاد مختاری نژادمشاهده نوشته ها

دکتر فرشاد مختاری نژاد

تخصص جراحی عمومی - دکترای حرفه‌ای پزشکی | محتوای فوق زیرنظر دکتر فرشاد مختاری نژاد متخصص جراحی عمومی و دکترای حرفه ای پزشکی با شماره نظام پزشکی: 109793 نگاشته شده است. درباره ما - فیس بوک - اینستاگرام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره با دکتر: ۰۹۳۹۴۲۱۶۱۹۹