بهترین دکتر زیبایی در تهران را بشناسیم

بهترین جراح صورت

جراحی زیبایی گاها اختیاری و گاها الزامی است. در هر نوع جراحی که تصمیم به انجامش را دارید اولین نکته پیدا کردن یک جراح خوب است چرا که جراح متخصص با مشاوره و راهنمایی و همچنین میزان حرفه ای که دارد می تواند به شما در مورد زیبایی کمک کند.

اگر در مورد عمل های جراحی و چگونگی پیدا کردن پزشک مناسب در حال جستجو هستید به خواندن ادامه دهید:

جهت کسب اطلاعات بیشتر جراحی دهای زیبایی، مشاوره و رزرو میتوانید از طریق شماره زیر با ما در ارتباط باشید.

09394216199

 دکتر جراح بینی خوب

جراح بینی در عین اثر گذار ی به ظاهربینی و زیبایی چهره بر عملکرد دستگاه تنفسی نیز اثر گذار است به همین دلیل به عنوان یک جراح مهم محسوب می شود امروزه شاهد آن هستیم که اکثر مردم به مساله زیبایی اهمیت می دهند و همواره به دنبال راه هایی برای زیبایی صورت خود هستند.

جراحی بینی یکی از پرطرفدارترین عمل های جراحی است و همین امر سبب افزایش جراحان بینی شده است.

انتخاب جراح بینی خوب و مجرب امری بسیار دشوار است بنابراین اولین دغدغه متقاضیان انتخاب بهترین جراح بینی است به همین منظور در این جا ما شما را با اهمیت انتخاب بهترین جراح بینی نحوه انتخاب جراح بینی و ویژگی های یک جراح آشنا می کنیم.

جراح بینی

اهمیت انتخاب بهترین جراح بینی

عوامل موثر یک عمل موفقیت آمیز بینی عبارت اند از نوع پوست بینی رعایت مراقبت های پس از عمل و مهارت جراح است.

انتخاب جراح یکی از اساسی ترین اقدامات پیش از جراحی است چرا که نتیجه جراحی ارتباط مستقیمی با کار آموزگی جراح دارد پس یک انتخاب خوب شما را از مرحله ی نارضایتی و دوباره ترمیمی بینی نجات می دهد.

نحوه انتخاب بهترین جراح بینی

 1. به منظور انتخاب یک جراح بینی خوب می توانید از اطرافیانتان که تجربه رضایت بخشی از عمل جراحی خود دارند پرس و جو نمایید.
 2. می توانید با استفاده از موتورهای جستجو کننده گوگل اقدام به تهیه لیستی از بهترین جراحان بینی تهیه کنید.
 3. یکی دیگر از کارهای مهمی که می توانید در انتخاب جراح بینی انجام دهید مشاهده نمونه کارهای جراح می باشد چرا که این نمونه کارها مهارت جراح را نشان می دهد.

همانطورکه در اینجا ذکر شد دیدن نمونه کارهای یک جراح جزو کارهای ابتدایی برای جراحی است در زیر نمونه جراحی های بینی  متخصصان زیبایی تاپ کلینیک با چند سال سابقه درخشان را می توانید مشاهده کنید.

رینوپلاستی

ویژگی های یک جراح خوب بینی

 • یک جراح خوب قادر به انجام هر نوع جراحی بینی می باشد.
 • یک جراح وجدان کاری دارد یعنی سلامت و رضایت بیمار را بدون در نظر گرفتن منافع خود در درجه اول قرار می دهد.
 • یک جراح زیبایی بر علم زیباشناسی مسلط بوده و با تکیه بر دانش و خلاقیت خود بهترین نتیجه را به بیمار می دهد.
 • یک جراح خوب شبیه سازی قوی ای دارد یعنی قادر به تصور فرم نهایی بینی می باشد و می تواند نتیجه نهایی را برای بیمار خود ترسیم نماید.
 • یک جراح می تواند به تمامی سوالات بیمار خود جواب دهد.
 • یک جراح خوب حس اعتماد به نفس را به بیمار خود می دهد تا بیمار بدون نگرانی با اطمینان خاطر عمل کند.
 • یک جراح خوب بیمار خود را از اقدامات قبل و بعد جراحی آگاه می کند.
 • یک جراح خبره آزمایشات مورد نیاز و ضروری را برای بیمار تجویز و به برسی سوابق بیمار می پردازد.
 • جراح باید علاوه بر زیبایی بینی اختلالات عملکرد بینی را نیز مورد توجه قرار دهد.
 • بهترین جراح بینی باید زمانی که بیمار انتظار نامعقولی از جراحی بینی دارد با ذکر دلایل منطقی و لازم بیمار را متقاعد کند و سلامت وی را مد نظر قرار دهد حتی درصورت لزوم از عمل خودداری کند.

جراح سینه

سینه نقش اساسی در زیبایی اندام بانوان دارد البته جراحی سینه به منظور کوچکتر کردن سینه انجام می گیرد. با توجه به حساس بودن  عضو سینه در خانم ها پس خیلی مهم است که جراحی پلاستیک سینه توسط پزشک متخصص انجام گیرد.

بهترین دکتر جراح سینه چه کسی است؟

بیشتر افراد دقیقا نمی دانند برای جراحی کدام دکتر را انتخاب کنند و یا برای جراحی اندام خاص به جراح مربوط به همان اندام مراجعه می کنند که این کار اصولی نیست چون هر جراح بعد از گذراندن یک دوره 7 ساله پزشک عمومی، یک دوره 4 ساله جراحی عمومی را نیز می گذراند.

عمل های جراحی سینه شامل سه دسته: کوچک کردن سینه بزرگ کردن سینه و بالا کشیدن سینه می باشد که هر کدام از این جراحی ها تکنیک های خاص خود را دارند.

جراح سینه

دانش و تخصص جراح سینه

 • باید برای انجام عمل های زیبایی به فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی مراجعه کرد چون این جراح یک دوره 5 ساله را برای انجام عمل زیبایی گذرانده است و در نظر داشته باشید مراجعه به یک جراح غیرمتخصص عوارض جبران ناپذیری را به جا میگذارد.
 • یک پزشک متخصص قبل از انجام عمل جراحی آزمایشات تخصصی را برای شما انجام می دهد انجام آزمایش، عوارض و مشکلات را قبل از عمل برای شما نشان می دهد.
 • بدون شک پزشکانی که در دانشگاه‌های مطرح ایران و دنیا تحصیل کرده اند دارای دانش به روزی هستند و گزینه های مناسب‌تری برای انتخاب به عنوان پزشک جراح زیبایی هستند.
 • مقالات مربوط به جراحی در رابطه با موضوع مورد بحث که نشان از تلاش و تحقیق پزشک دارد را روی وب سایت خود پزشک مطالعه کنید.

مهارت و تجربه بهترین جراح سینه

 1. یک جراح همیشه با بیماران خود در ارتباط است و با پخش کارهای خود اعتماد به نفس خود را نشان می دهد. پس قبل از انتخاب در وب سایت جراح ویدیو های مربوطه را ببینید.
 2. درک ما از زیبایی سلیقه ای و نسبی است شاید شما با دیدن فیلم یا عمل نتایج کاری را دوست نداشته باشید در برسی نتایج هر عمل زیبایی در نظر داشته باشید که در جراحی رعایت اصول زیباشناسی  تناسب اندام و شرایط بدنی مدنظر است و شما می توانید با رفتن به وب سایت پزشک و دیدن نمونه کارها و مهارت های وی  را بررسی کنید توجه کنید که مراجعه به پزشکی که نمونه کار ندارد قابل قبول نیست.
 3. بهترین دکتر جراح سینه، در واقع به دلیل دانش بالای خود در انتخاب گزینه‌های مناسب برای هر جراحی زیبایی، با وسواس و دقت کافی عمل می کند.
  معمولا ارائه جلسه مشاوره رایگان و ویزیت مراجعه کننده، برای این انجام می‌شود که بیمار بداند آیا برای انجام یک عمل جراحی گزینه مناسبی هست یا  نه باید به فکر یک راه حل جایگزین باشد و یا باید مراحلی را در راستای آماده شدن برای انجام چنین عملی تحت نظر پزشک طی کند .

برای مثال شخصی که هنوز تصمیم به بارداری دارد و یا باردار است و یا در دوران شیردهی می باشد و یا اضافه وزن او بیش از ۳۰% است، گزینه مناسبی برای جراحی سینه نیست.

دلیل اهمیت انتخاب بهترین جراح سینه برای انجام جراحی های مختلف سینه چیست؟

جراحی سینه یک عمل اختیاری است اگر تمایل دارید تغییری در سینه های خود ایجاد کنید چه بزرگ کردن سینه و یا کوچک کردن سینه یا حتی قرار دادن پروتز در سینه باید به این موضوع بسیار توجه کنید که انتخاب یک متخصص جراحی سینه باید اولویت شما باشد.

چرا که جراحی سینه از جراحی های زیبایی دشوار است و سینه ها جز اندام بسیار مهم و حساس در اندامها هستند. قبل از انجام جراحی، مدت زمان کافی برای پیدا کردن بهترین دکتر جراحی سینه بگذارید تا ریسک و خطر این جراحی  را به حداقل برسانید.

قبل از عمل جراحی می توانید با مشاوران ما در تاپ کلینیک تماس بگیرید.

بهترین جراح سینه تهران

دکتر خوب برای تزریق ژل و بوتاکس

به هر دکتری که مراجعه می کنید از او انتظاراتی دارید و این انتظارات در جلسه ی اول مشاوره برای پزشک بیان می شود.

وقتی که می خواهید در زمینه جراحی زیبایی از جمله تزریق ژل به پزشک مراجعه کنید کلینیک دکترهایی که سابقه کاری زیادی دارند مورد اعتماد ترند. تزریق ژل تاثیر زیادی روی صورت و اندام شما دارد هدف از تزریق ژل برگرداندن حجم از دست رفته یک ناحیه بدن است که این امر یک نکته بسیار مهمی برای خانم ها محسوب می شود.

در این مورد نیز چیزی که قابل اهمیت است مهارت و تجربه دکتر است و آیا می تواند با در نظر گرفتن تمام جوانب ظاهری و فیزیکی اندام ها با مهارت کامل تزریق را انجام دهد.

به یاد داشته باشید نتیجه حاصل از تزریق چربی و ماندگاری آن به پزشک بستگی دارد پس این موضوع، اهمیت انتخاب بهترین دکتر تزریق چربی یکی از مهمترین مرحله ای است که باید برای آن وقت گذاشت.

سوابق کاری یک پزشک خوب در رابطه با تزریق  ژل چگونه است؟

یک جراح یا یک پزشک باید سوابق کاری و نمونه کار داشته باشد تا نتایج حاصل از عمل ها قابل مشاهده باشد. عموما یک جراح حرفه ای عضو هیئت علمی و یا دارای مدرک خارج از کشور می باشد.

نمونه کارهای متخصصان زیبایی تاپ کلینیک در رابطه با تزریق ژل را می توانید در سایت و صفحه اینستاگرامی مشاهده کنید. عکس الزامی

بهترین جراح برای لیفت صورت

اگر شما نیز دنبال بهترین جراح لیفت صورت هستید و در دنیای مجازی دنبال بهترین دکتر هستید باید بدانید که انتخاب بهترین جراح  لیفت صورت فقط به دنیای مجازی مربوط نمی شود و باید از لحاظ های دیگر نیز برسی شود.

اگر هنوز برای انتخاب جراح جستجو را شروع نکرده اید و یا جراحان زیادی را در لیست خود قرار داده اید توصیه ما به شما این است که مطالب زیر را بخوانید.

مهارت و تجربه بهترین جراح لیفت صورت را چگونه بشناسیم؟

انتخاب بهترین جراح لیفت صورت یک سری فاکتورهایی دارد از جمله میزان تحصیلات، تجربه کاری، گواهینامه های مختلف علمی و گذراندن دوره های علمی  که می توانید قبل از مشاوره جراح را مورد ارزیابی قرار دهید.

در وبسایت پزشک سعی کنید عکس های قبل و بعد زیبایی را ببینید و دنبال نمونه کارهایی باشید که از نظر سنی به شما نزدیک تر هستند و پزشک باید درک زیبا شناسی داشته باشد.

ویژگی های یک جراح خوب لیفت صورت

 1. یک جراح خوب یک صفحه اینستاگرام و یک وب سایت به روز دارد و نمونه کارهای خود را در وب سایت قرار می دهد.
 2. از دیگر نشانه های یک پزشک خوب می توان به عضویت پزشک در انجمن های علمی معتبر داخلی و بین المللی و همچنین دریافت گواهینامه های معتبر داخلی و بین المللی را نام برد. عضویت در انجمن علمی به این معنی است که جراح باید در سال چند بار در همایش علمی به منظور آشنایی با روش های جدید شرکت کند و همیشه به روز باشد و بهترین تکنیک ها را به شما معرفی کند.
 3. یکی از امتیاز های یک جراح خوب انجام عمل های جراحی پلاستیک صورت مثل پلک یا بینی است. چنین جراحی با عمل زیبا شناسی ارتباط مستقیمی دارد و این امر باعث می شود هنگام لیفت صورت جراح ترکیب صورت شما را به هم نزند و همچنین عمل جراحی زیبایی مکمل با لیفت صورت را به شما پیشنهاد دهد تا چهره ای جوانتر و زیباتر داشته باشید.

مدارک تحصیلی بهترین جراح لیفت صورت

برای انتخاب بهترین جراح به مدارک تحصیلی پزشک دقت کنید چون بهترین پزشکان  دارای مدرک فوق تخصص در زمینه پلاستیک و زیبایی بهترین گزینه  جهت انتخاب هستند.

یک فوق تخصص تجربه چندین سال صرف آموزش در یک رشته خاص را دارد و جدا از مدرک نام دانشگاه و رتبه بندی علمی دانشگاه و سطح تدریس در دانشگاه از مهترین موضوعات  مورد بحث  در انتخاب بهترین جراح است.

درپایان

جراحی های زیبایی امروزه در ایران و جهان بسیار رایج و محبوب شده و طرفدران زیادی دارد؛ اما پیش از اقدام به جراحی های زیبایی شما نیازمند به  داشتن آگاهی کافی راجب مزایا، معایب و هزینه های جراحی که میخواهید انجام دهید هستید، همچنین، این نوع جراحی ها حتما باید توسط یک  پزشکان ماهر و باتجربه انجام گیرد، بنابراین شما باید با آگاهی از ویژگی های بهترین دکتر زیبایی و انجام جراحی در کلینیک های معتبر که در این مقاله به آنها اشاره کردیم، نسبت به انجام جراحی زیبایی مدنظرتان اقدام کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره و رزرو در خصوص جراحی های زیبایی از طریق شماره زیر میتوانید با مشاورین تاپ کلینیک در ارتباط باشید.

09394216199

سوالات متداول تزریق چربی

برای انتخاب بهترین جراح لیفت صورت باید به چه چیزی دقت کنیم؟

انتخاب بهترین جراح برای لیفت یک سری فاکتورهایی دارد از جمله میزان تحصیلات، تجربه کاری، گواهینامه های مختلف علمی و گذراندن دوره های علمی. در وبسایت پزشک به عکس های قبل و بعد عمل های انجام شده دقت کنید و دنبال نمونه کاری باشید که از نظر ظاهری و سنی به شما نزدیک باشد.

چگونه یک جراح سینه خوب در تهران را انتخاب کنید؟

برای انتخاب جراح خوب با افراد کم تجربه مشورت نکنید بلکه به سایت جراحان متخصص در حوزه مورد نظر مراجعه کنید. می توانید به مطب جراحان مراجعه کنید و نمونه کارهای جراح و میزان رضایتمندی بیماران را مورد بررسی قرار دهید.

چگونه بهترین جراح بینی را انتخاب کنیم؟

برای انتخاب یک جراح خوب از تجربه اطرافیانتان استفاده کنید. لیستی از بهترین جراحان را تهیه کنید. نمونه کارهای جراح را مشاهده کنید چرا که این نمونه کارها مهارت جراح را نشان می دهد.

دسته‌بندی نشدهدکتر فرشاد مختاری نژادمشاهده نوشته ها

دکتر فرشاد مختاری نژاد

تخصص جراحی عمومی - دکترای حرفه‌ای پزشکی | محتوای فوق زیرنظر دکتر فرشاد مختاری نژاد متخصص جراحی عمومی و دکترای حرفه ای پزشکی با شماره نظام پزشکی: 109793 نگاشته شده است. درباره ما - فیس بوک - اینستاگرام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره با دکتر: ۰۹۳۹۴۲۱۶۱۹۹