تزریق چربی به صورت، لب، گونه در تهران

تزریق چربی به صورت، لب، گونه در تهران

توجه به زیبایی و جوانسازی پوست همواره یکی از دغدغه های مهم بشر بوده است زیرا صورت و اجزای آن اولین بخشی است که در معرض دیده قرار می گیرد. به همین منظور امروزه روش های مختلفی برای دستیابی به این هدف بوجود آمده است. یکی از این روش های محبوب و پرطرفدار برای جوانسازی پوست، تزریق چربی است. از تزریق چربی برای از بین بردن چین و چروک و همچنین فرم دهی به لب و گونه ها و اجزای دیگر صورت استفاده می شود.

تزریق چربی به منظور حجیم و برجسته کردن قسمتهایی از بدن که دارای کمبود حجم هستند مورد استفاده قرار می گیرد. اجزای صورت بویژه لب ها و گونه ها، قسمتهایی هستند که تزریق چربی به لب و گونه و صورت می باشد. وجود چربی های اضافه در بدن مهمترین مساله ایست که در تزریق چربی به نقاط مختلف بدن باید مورد توجه قرار گیرد، چون در روش تزریق چربی از چربی های اضافی خود بدن شخص برای پیوند به نواحی مورد نیاز استفاده می شود.

در تزریق چربی به اجزای صورت که غالبا شامل گونه ها، لب ها، خطوط لبخند، چروکهای اطراف چشم می شود از چربی های اضافی موجود در قسمت ران و شکم برداشته شده و به صورت منتقل می گردد. با استفاده از تزریق چربی می توان خطوط موجود بین دهان و بینی را به حداقل رسانده، افتادگی و شلی پوست را برطرف کرد و چین و چروک پیشانی را از بین برد. به علاوه از روش تزریق چربی برای حجیم و برجسته کردن به مقدار مورد نیاز در صورت و از بین بردن لاغری آن نیز استفاده می شود.

هزینه تزریق چربی به صورت، لب ها و گونه ها در تهران

هزینه تزریق چربی به صورت، لب ها و گونه ها در تهران

نمی توان به صورت دقیق هزینه های تزریق چربی به صورت را تخمین زد. زیرا عوامل زیادی در این امر دخیل هستند که می توانند در میزان هزینه تاثیرگذار باشند. در زیر به عواملی که در هزینه تزریق چربی به صورت و اجزای آن موثرند اشاره می کنیم.

دلیل اقدام به انجام تزریق چربی (تزریق میکرولیپید) اولین عامل تاثیرگذار در هزینه هاست. به عنوان مثال بین هزینه تقویت لب با اصلاح آتروفی لب یا ترمیم جای زخم احتمالا تفاوت چشمگیری وجود خواهد داشت. گستردگی و وسعت ناحیه مورد درمان نیز از دیگر عوامل موثر در میزان هزینه ها محسوب می شود. تعداد تزریقات مورد نیاز و اینکه چه میزان بایستی سایت گیرنده چربی نگهداری شود، برای مثال (نوع  بیهوشی مورد استفاده موضعی یا عمومی) و هم چنین سرپایی بودن تزریق یا نیازمند بستری بودن آن، میزان مهارت و تجربه پزشک جراح، منطقه جغرافیایی و محل مرکز تزریق چربی و هزینه های جانبی دیگر از جمله موارد تاثیرگذار دیگری هستند که در برآورد هزینه های تزریق چربی به صورت، لب ها و گونه ها در تهران موثر واقع می شوند.

علاوه بر موارد ذکر شده به این خاطر که در یک بیمار خاص نتیجه انتقال چربی در اولین بار چندان قابل پیش بینی نیست، تعداد درمان های مورد نیاز برای حفظ و تثبیت اثرات تزریق چربی منحصر به فرد خواهد بود.

در کل، هزینه تزریق چربی نسبت به پرکننده های تزریقی دیگر مثل کلاژن (گاوی یا انسانی) هزینه بر است. برای کاهش و پایین آوردن هزینه های تزریق چربی می توانید از روش های درمانی دیگر مانند استفاده از یک پرکننده دیگر یا لیپوساکشن استفاده نمایید.

 

 

 

 

 

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *